CZ
EN
 
/

Dětské hřiště

Dětské hřiště Sluníčko
Pro nejmenší jsme na Statku vystavěli dětské akátové hřiště, kde si Vaše děti mohou vyzkoušet prvky z lanového centra, lanovku, chůdy, kladky, houpačky, zázemí pro nejmenší a další. Hřiště bylo pojmenováno Sluníčko. Prostor hřiště je doplněn zahradním kioskem s posezením. Na toaletách pro Vás máme připravený přebalovací pult a nočník, aby jste zde mohli trávit čas bez omezení i s miminky.
Náš příběh
Když jsme poprvé v létě roku 2018 přijeli na Statek, doslova nám vzal dech, úžasná příroda, báječný klid, doslova balzám pro duši. Vzápětí jsme začali uvažovat o zpřístupnění Statku veřejnosti a prakticky již v tuto chvíli bylo rozhodnuto. Statek si nás získal okamžitě. Již na podzim roku 2018 začala výstavba dětského hřiště, dále jsme na místo dopravili jeřábem bistro.
Během jara se dokončily veškeré práce, na kterých se podílel celý Tým Statku pod Sluncem a naši úžasní řemeslníci. Bistro jsme obložili dřevem, vyčistili jsme veškeré plochy, zasadili novou trávu, vytvořili posezení a zázemí pro návštěvníky, personál a mnoho dalšího, aby se Statek v dubnu poprvé zpřístupnil veřejnosti. Srdečně se těšíme na Vaši návštěvu!
Kam dále pokračovat
Podvrší 301
46352 Osečná, Liberec, mapa

telefon: +420 774 492 001, +420 720 020 608

email: info@statekpodsluncem.cz
© 2019 Statek pod Sluncem, Designed and developed by 5Q, spol. s r.o